Consell General

Diputació de Barcelona
Excm. Sr. Salvador Esteve i Figueras
Il·lm. Sr. Ignasi Gimènez Renom
Il·lm. Sr. Joan Carles García Cañizares
Il·lm. Sr. Josep Mayoral Artigas
Il·lm. Sr. Jordi Serra Isern 
Sr. Francesc Pena i Carbó
Sr. Antonio Juan Calderón López
Sra. Beatriz Cañadas Parellada
Sr. Marc Rius Piniés
Sra. Eulàlia Ferrando Serra

Ajuntament de Barcelona
Il·lm. Sr.Gerardo Pisarello Prados
Sr. Jordi Martí Grau
Sr. Joan Antoni Llinares Gómez
Sr. Jordi Ayala Roqueta

Àrea Metropolitana de Barcelona
Il·lm. Sr. Antoni Poveda Zapata
Sr. Carles Rodriguez Herencia

Ajuntament d'Abrera
Sra. Guadalupe Marcos Giménez

Ajuntament d'Alcanar
Sr. Diego Alcoba Fernánez

Ajuntament d'Alcover
Sr. Martí Yebras Cañellas

Ajuntament d'Altafulla
Sr. Francesc Farré i Camps

Ajuntament d’Alpicat
Sra. Jacint Vilà Guame

Ajuntament d'Amposta
Sra. Rosa Pertegaz Lafont

Ajuntament d'Arbeca
Il·lm. Sr. Joan Miquel Simó Falcó

Ajuntament d'Arbúcies
Sr. Jordi Caubet i Grasa

Ajuntament d'Arenys de Mar
Sr. Jordi Muñoz Palmero

Ajuntament d'Arenys de Munt
Sr. Felix Galceran i Aliberch

Ajuntament d'Argentona
Sr, Ferran Armengol i Tauran

Ajuntament d'Avinyó
Sr. Albert Badia i Manubens

Ajuntament de Badalona
Sra. Mª Jesús Hervàs Minguez

Ajuntament de Balaguer
Sr. Josep Mª Roigé Rafel

Ajuntament de Balenyà
Sr. Ramon Roig i Solé
Sr. David Soldevila Senmartí

Ajuntament de Balsareny
Sr. Jaume Rabeya i Casellas

Ajuntament de Banyeres del Penedès
Sr. Amadeu Benach i Miquel

Ajuntament de Barberà del Vallès
Sra. Silvia Fuster Alay

Ajuntament de Batea
Il·lm. Sr. Joaquim J. Paladella i Curto

Ajuntament de Bellpuig

Sr. Alvaro Bonjoch Guim

Suplent: Anna Quesada Teulé

Ajuntament de Bellver de Cerdanya
Il·lm. Sr. Oriol Ribot i Domènech

Ajuntament de Berga
Sr. Juli Gendrau i Farguell

Ajuntament de Blanes
Sr. Miquel Lupiáñez Zapata

Ajuntament de Caldes d'Estrac
Sr. Marc Vergés Ros
Suplent Sr. Marcos Blazquez García

Ajuntament de Calafell
Sr. Joan Olivella Ricart

Ajuntament de Calella
Sr. Xavier Pedemonte i Marín

Ajuntament de Calonge de Segarra
Sr. Ramón Campà Pons

Ajuntament de Camarles
Sra. Maria Goretti Tortajada Bové

Ajuntament de Campdevànol
Sr. Gerard Fossas i Noguera

Ajuntament de Camprodon
Il·lm. Sr. Esteve Pujol i Badà

Ajuntament de Canet de Mar
Sr.Jesus Marín i Hernàndez
Suplent: Albert Lamana Grau

Ajuntament de Cadaqués
Sr. Joan Figueras i Pomés

Ajuntament de Cardona
Il·lm. Sr. Josep M. Sala i Esteban

Ajuntament de Cassà de La Selva
Sr. Eduard Ayach Mateu

Ajuntament de Castell-Platja d’Aro
Sr. Imma Gelabert i Casadevall

Ajuntament de Castellar del Vallés
Sr. Pepe González Navas

Ajuntament de Castellbisbal
Sr. Martí Ribas Duran
Sr. David Vidal Morral (suplent)

Ajuntament de Castelldefels
Sra. Sonia Motos Pérez

Ajuntament de Castelló d'Empúries
Sr. Salvi Güell i Bohigas

Ajuntament de Celrà
Sra. Susana Pascual Pozo

Ajuntament de Cerdanyola del Vallès
Sr.Víctor Francos Díaz

Ajuntament de Cervelló
Sr. Eneko Nicolás Hernández

Ajuntament de Constantí
Il·lm.Sr. Josep Ma. Franquès Martí

Sr. Josep Ma. Sabaté i Sans

Ajuntament de Corbera de Llobregat
Sr. Eric Blanco Moragas

Ajuntament de Cornellà de Llobregat
Sra. Emilia Briones Matamales

Ajuntament de Cubelles
Sra.Rosa M. Fonoll i Ventura

Suplent: Sra. Noemí Cuadra Soriano

Ajuntament de Cunit
Sr.Pedro Ruiz Monje

Suplent: Xavier Salvadó Usach

Ajuntament de Deltebre
Sr. Carlos Serra Ventura

Ajuntament d'El Morell

Sr. Pere Domingo Segarra

Ajuntament d'El Bruc
Sr. Carles Castro Taboada

Ajuntament d'El Papiol
Sr. Albert Vilà Badia

Ajuntament d'El Pont de Vilomara i Rocafort
Sr. Wnric Campàs Serra

Ajuntament d'El Prat de Llobregat
Sr. Rafael Duarte Molina

Ajuntament d'El Vendrell
Sr. Jaume Domingo Planas

Ajuntament d'Esparreguera
Sr. Antoni Ferre

Ajuntament d'Esplugues de Llobregat
Sr. Eduard Sanz Garcia

Ajuntament de Falset
Sr.Jordi Puxeu Vaqué

Ajuntament de Foradada
Sr. Joan Roca Filella

Ajuntament de Gandesa
Sr. Mateu Joan Aubà Fleix

Ajuntament de Gavà
Sr.Jordi Tort Reina

Ajuntament de Granollers
Sra. Alba Barnusell Ortuño

Ajuntament d'Igualada
Sr. Pere Camps i Oviedo

Ajuntament de La Bisbal d'Empordà
Sr. Josep M. Castells i Garnagou

Ajuntament de La Canonja
Sr. Francisco Manuel Roca Gutierrez

Ajuntament de La Garriga
Sr. Jordi Eduard Perales i Giménez

Ajuntament de La Llagosta
Sr. Jordi Alonso Fumadó

Ajuntament de La Pobla de Segur
Sr. Marc Baró i Bernaduca

Ajuntament de La Selva del Camp
Sr. Enric Roberto Duran

Ajuntament de la Sènia
Sr. David Capitan Cano

Ajuntament de La Seu d'Urgell
Sr. Isidor Alberich Torruella

Ajuntament de L'Aldea
Sr. Daniel Andreu Falcó

Ajuntament de L'Ametlla de Mar
Sra. Maria teresa Puell Garcia

Ajuntament de L'Ametlla del Vallès
Sr. Pep Moret i Tanyà

Ajuntament de Les
Il·lm Sr. Emili Medán Ané

Ajuntament de Les Planes D'Hostoles
Sr. Josep Soler i Triadú

Ajuntament de Les Preses
Sr. Carles Roura Teixidor

Ajuntament de L'Escala
Sr. Estanislau Puig i Artigas

Ajuntament de L'Espluga de Francolí
Il·lm. Sr. David Rovira Minguella

Ajuntament de L'Hospitalet de Llobregat
Sra. Maria Mercè Perea i Conillas

Ajuntament de Llagostera
Sr. Sergi Miquel Valentí

Ajuntament de Lleida
Sra. Yolanda Jiménez Sesé

Ajuntament de Malgrat de Mar
Il·lma. Sra. Conxita Campoy i Martí
Suplent: Sr. Antoni Puignou i Arís

Ajuntament de Manlleu
Sr. Álex Garrido Serra

Ajuntament de Masdenverge
Sra. M. Carme Barberà Roiget

Ajuntament de Mataró
Sr. Joaquim Fernàndez i Oller

Ajuntament de Martorell
Sr. Jordi Badia Perea

Ajuntament de Masquefa
Sr. Juan Carlos Pérez Formés

Ajuntament de Mediona
Sr. Servand Casas Mateo

Ajuntament de Menàrguens
Il·lm. Sr. Pau Forns i Planella

Ajuntament de Molins de Rei
Sr. Joan Ramon Casals i Mata

Ajuntament de Mollet del Vallès
Sr. Sergio García Muñoz

Ajuntament de Montblanch
Sra. Ariadna Ferrer Cervelló

Ajuntament de Montcada i Reixac
Sr. Oscar Gil Sotillo

Ajuntament de Montesquiu
Sra. Elisabeth Ferreres Vergés

Ajuntament de Montornés del Vallès
Sr. Miguel Angel Bueno Aranda

Ajuntament d'Olèrdola
Sr. Raimón Reventós Rovira

Ajuntament d'Olesa de Montserrat
Sr. Jordi Martínez Vallmitjana

Ajuntament de Palafolls
Sra. Dolores Agüera Martín

Ajuntament de Palamós
Sra. Maria Puig Ferrer

Ajuntament de Palau-Solità i Plegamans
Sr. Marc Sanabria Robledo

Ajuntament de Pallejà
Sra. Esther Moreno Gómez

Ajuntament de Parets del Vallès
Sra. Àfrica Martínez Belles

Ajuntament de Pineda de Mar
Il·lm. Sr. Xavier Amor i Martìn

Ajuntament de Pinós
Sr. Pere Garriga Ramells

Ajuntament de Premià de Mar
Sra. Olga Safont Anguita

Ajuntament de Puig-Reig
Sra. Alba Santamaria Puig

Ajuntament de Ripollet
Sr. David Fontanals Grau

Ajuntament de Roda de Ter
Sr. Antoni Vila i Tió

Ajuntament de Roquetes
Sr. Jordi Baucells Lluis

Ajuntament de Rosselló
Sr. Jaume Borrero Montijano

Ajuntament de Rubí
Sra. Maria Mas Arrufat

Ajuntament de Sabadell
Sr. Miquel Soler Antolí

Ajuntament de Sallent
Sra. Cristina Mudarra Pons

Ajuntament de Salt
Sr. Antoni Vidal i Sastre

Ajuntament de Sant Andreu de la Barca
Sr. Antoni Llagostera Fernández

Ajuntament de Sant Boi de Llobregat
Sr. José Manuel González Labrador

Ajuntament de Sant Carles de la Ràpita
Sra. Èrika Ferraté

Ajuntament de Sant Cebrià de Vallalta
Sra. Sonia Scafa Alvarez

Ajuntament de Sant Celoni
Sra. Laura Costa Olivé

Ajuntament de Sant Cugat del Vallés
Sra. Joana Barbany i Freixa

Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires
Sra. Maria del Carmen Rallo i Casanovas

Ajuntament de Sant Feliu de Codines
Sr. Àlex Mir Romanos

Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat
Il·lm. Sr. Jordi San José Buenaventura

Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols
Sr. Pere Albó i Marlés

Ajuntament de Sant Gregori
Sr. Joaquim Roca i Ventura

Ajuntament de Sant Hilari Sacalm
Sra. Laura Pagespetit Zamora

Ajuntament de Sant Hipòlit de Voltregà
Sra. Elisabet Contreras Barceló

Ajuntament de Sant Julià de Llor i Bonmatí
Sra. Remei Brescó Esteve

Ajuntament de Sant Jaume dels Domenys
Sr. Xavier Vona Casanella

Ajuntament de Sant Joan de les Abadesses
Sr. Jordi Caparrós i Marcé

Ajuntament de Sant Joan de les Fonts
Sr. Josep Roca i Vila

Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada
Sr.Ignasi Lladó Valero

Ajuntament de Sant Just Desvern
Sr. Sergi Seguí i Esteve

Ajuntament de Sant Martí Sarroca
Sr. Francesc Puche i Escofet

Ajuntament de Sant Pere de Ribes
Ilm. Sr. Lluís Giralt i Vidal 
Substitut: José Llácer i Martínez

Ajuntament de Sant Pere Ruidebitlles
Sr. Jordi Romeu Carol
Substitut: Sra. Gemma Pujadas Planas

Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia
Sr. Sergi Fernández Maraver

Ajuntament de Sant Vicenç de Castellet
Sra. Carme Jiménez Fernández

Ajuntament de Sant Vicenç de Montalt
Sr. Miquel Àngel Martínez Camarasa
Substitut: Enric Miralles Torres

Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts 
Sr. Arnau Mata i de Casademunt

Substitut: Miguel Angel Camacho Vega

Ajuntament de Santa Bàrbara
Sr. Antonio Ollés Molías

Ajuntament de Santa Coloma de Gramanet
Sr. Carles Mestres March

Ajuntament de Santa Margarida de Montbuí
Il·lm. Sr. Teodoro Romero i Hernández
Suplent: Josep Lluís González Alastuay

Ajuntament de Santa Maria de Palautordera
Sr. Sergi Zamora i Solé

Ajuntament de Santa Maria d'Oló
Il·lm. Sr. Santiago Montsech i Pons

Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda
Sra. Isabel García Ripoll

Ajuntament de Santpedor
Il lma. Sra. Laura Vilagrà i Pons

Ajuntament de Sarrià de Ter
Sra. Alba Martínez Lladó

Ajuntament de Sitges
Sra. Rosa Tubau Llorià
Suplent: Sr. Eduard Carrillo Valdivia

Ajuntament de Solsona
Sr. Lluís Javier Gonzàlez i Villaró

Ajuntament de Súria
Sr. Josep M. Canudas Costa

Ajuntament de Taradell
Sr. Lluís Verdaguer Vivet

Ajuntament de Tàrrega
Sr. Rosa M. Perelló i Escoda

Ajuntament de Terrassa
Sr. Jordi Flores Bornao

Ajuntament de Torelló
Sr. Jaume Vivet i Soler

Ajuntament de Torredembarra
Sr. Daniel Masagué Pere

Ajuntament de Torrelles de Foix
Sr. Sergi Vallès Domingo

Ajuntament de Torroella de Montgrí
Sr. Francesc Puig i Bagué

Ajuntament de Tortosa
Sr. Domingo Tomàs Audí

Ajuntament de Vacarisses
Sr. Lluís Alburquerque Alavedra

Ajuntament de Valls
Sr. Jordi Garcia Ventura

Ajuntament de Vandellós i l'Hospitalet de l'Infant
Sra. Àngels Pérez Sánchez

Ajuntament de Vila-Sacra
Sr. Jonathan Castelló

Ajuntament de Viladecans
Sr. José Luís Nicolás Arocas

Ajuntament de Vilafant
Sr. Isaac Alonso i Nonell

Ajuntament de Vilafranca del Penedès
Sra. Lourdes Sánchez i López

Ajuntament de Vilanova del Camí
Sr. Carles Majoral Carrobé

Ajuntament de Vilanova de la Barca
Sr. Francesc Masip i Panavera

Ajuntament de Vilanova i la Geltrú
Sr. Juan Luis Ruiz Lopez

Ajuntament de Vilassar de Dalt
Sra. Paula Lloret Puig

Ajuntament de Vilassar de Mar
Sr. Laureà Folch i Millet

Consorci EMUN Terres de Ponent
Sr. Antoni Perea i Hervera